SIDSTE NYT
HOU PÅ FACEBOOK
STISYSTEMET I HOU
BUSSKURET I NØRREGADE
HANDICAPBAD PÅ MOLEN
DIVERSE PLANER & BILAG
VISIONSPLAN FOR HOU
VEDTÆGTER FOR SAMRÅDET
BESTYRELSEN
REPRÆSENTANTSKABET
REFERATER
FORSLAG og IDÉER
LINKS
ANDRE SAMRÅD






HOU SAMRÅD
REPRÆSENTANTSKABET

(27. JUNI 2018)

Forening
Navn
E-mail
Telefon
HGI


Henrik Pedersen

Tove Fønss
havblink@hotmail.com

tove.fonss@gmail.com
9825 3117
2924 7585
2799 9640
Hou Bådelaug
Ole Hammerholt
ole@hammerholt.dk

Grundejerforeningerne
Sommerhusområdet

Heine Sørensen

Svend Aage Dahl
heine@mail.dk

bossanova.dahl@gmail.com
9825 3028
2048 2874
4250 0365
Borgerhuset
-
-
-
Centerrådet
-
-
-
Menighedsrådet


Teddy Pedersen

Jørgen Buus
teddypedersen59@gmail.com

jorgenbuus@hotmail.com
2537 6235
9825 3936
Galleri Hou
Kirsten M. Haulrich
kirsten@haulrich.net
2986 3900
Hou Havn
Krister Grafström
Bo Eiriksson
krister45@gmail.com
knarr3@hotmail.com
2573 3913
9825 3416
2892 8995
Hugdrupgaard Kunst- og
Kulturhus
Tove Andersen
ta@mail.tdcadsl.dk
9825 3416
3115 1485
Dagli' Brugsen
Brian Kirk
bsfc4@hotmail.com

Vandværket
-
-
-
Hou Skole
Tina Andersen
Christina Poulsen
futtud@gmail.com
christina@dethvidehus.dk

Hou Jollelaug
Keld Jul Vagner
keld.jul.vagner@gmail.com
2427 2207
Hou Kajakklub
Hohn Buhl
johnbuhl@pc.dk
2010 4036
Sammenslutningen af
fritidsgrundejerforeninger
i Hals/Hou-området
Lis Larsen
Orla Olesen
lislarsendahl@gmail.com
orlacolesen@mail.dk
4080 0406
9828 1937
HBA's Venner
Ulla Østergaard
Anne Marie Hassing
buskbrask@hotmail.com
2757 3481
Hou Søsportscenter
Jørgen Carlsen
houboen@godmail.dk
2830 7917

Valid HTML
          4.01 Transitional